Asansörlü Nakliyat

Ankara Asansörlü nakliyat yapıyor olmamız ile Çobanoğlu Nakliyat olarak bütün müşterilerimizin eşyalarının konforlu olarak taşınmasını sağlamaktayız. Günümüzde binaların çok katlı olarak inşa edilmesi ve bu binalarda eşya taşımak için bir yük asansörünün olmaması nedeniyle eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında zarar görme ihtimali bulunmaktadır. Firmamızda bu ihtimali ortadan kaldırmak için de son teknolojiye sahip yük asansörlerini kullanmaktadır. Taşınma günü binanızın önüne getirerek kurduğumuz portatif yük asansörlerimiz ile nakliyatın kısa zamanda tamamlanmasını sağlamaktayız.

Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde eşyalarınızın zarar görme endişesi yaşamamanız için asansörlü nakliyat yapmaktayız. Taşınma günü adresinize gelen ekiplerimizin bir kısmı yukarda eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemini yaparken bir kısmı da aşağıda asansörün kurulumunu yapmaktadır.  Ardından test aşaması da geçildikten sonra da taşınmaya hazırlanan eşyalar bu asansöre yüklenerek araçlara alınmaktadır. Araçların içinde özel teknikler ile istiflenen eşyalar yeni adresinize güvenle nakliye edilmektedir. Yeni adreste de gerekli olması halinde portatif yük asansörünün kullanımı devam etmektedir.

Asansörlü Nakliyat Fiyatları

Ankara Asansörlü nakliyat hizmetini veriyor olmamız ile Ankara ilimizin bütün ilçelerinde ve çevre illerde yaşayan kişilerin eşyalarının taşınması sırasında hasar görmemesini sağlamaktayız. Bu şekilde de amacımız olan eşyaların taşınma sırasında zarar görmemesini sağlamaktayız. Bu hizmetimizi almanız halinde bunun bütçenize ayrıca maliyetler getirmesini önlemekteyiz. Evinizi ya da ofisinizi taşımanız gerektiğinde verdiğimiz fiyatın içinde olmaktadır. Firmamız ile iletişime geçmeniz halinde evinize yaptığımız ziyaret sırasında bütçenize uygun fiyat teklifimizi sunmaktayız. Taşınma planı yaparken de eşyaların yüksek katlarda olması halinde oluşturduğumuz taşınma planının içine asansör sistemini de eklemekteyiz.

Ankara Asansörlü nakliyat hizmetini bütün müşterilerimize sunmak istemekle birlikte binanın yapısının uygun olmaması halinde bu çok ender olsa da mümkün olmamaktadır. Taşınma gününde havanın aşırı rüzgarlı olması halinde bu sistemin kullanılması pek güvenli olmamaktadır. Bu nedenle de taşınma havanın düzelmesi beklenerek ertelenmektedir. Firmamız ile evinizi taşımanız halinde yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmakta ve taşınmanın artık sizler için endişe verici bir süreç olmasını önlemekteyiz. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile görüşerek detaylı bilgiler alabilirsiniz.