Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya Evden Eve Nakliyat

Çankaya evden eve nakliyat hizmetimiz ile evinizi ya da ofisinizi yeni bir adrese taşımanız gerektiğinde bunu sorun yaşamadan gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti odaklı olarak veriyor olduğumuz bu hizmetimiz ile ev taşımanın sizler için zorlu bir süreç olmasını önlemekteyiz. Dinamik ekibimiz ile modern yöntemleri kullanmakta ve eşyaların taşınma sırasında zarar görmesini önlemekteyiz. Çobanoğlu Nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde eşya toplamak ve yerleştirmek gibi yorucu işlemleri yapmanıza da gerek kalmamasını sağlamaktayız.

Evinizi taşımanız gerektiğinde bunun en sıkıntı verici yönü ise bütçelere gelen yük olmaktadır. Bunun olmaması için telefonda fiyat vermemekte ve size özel fiyat çözümümüzü sunabilmek için ücret almadan evinize bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz fiyatın kesin olması ile taşınma sonrası sıkıntı verici ilave maliyetler ile karşılaşmanızı önlemekteyiz. Teklifimizi onaylamanızın ardından da uygun olduğunuz gün için taşınma planı oluşturmakta ve yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile taşınmayı gerçekleştirmekteyiz.

Paketleme ve Ambalajlama Desteği Vermekteyiz

Çankaya evden eve nakliyat hizmetimizi aldığınızda taşınmanız gerektiğinde eşyaları toplamanıza gerek yoktur. Firmamızın bu konuda deneyimli ekipleri ile eşyaların toplanması işlemini yapmaktayız. İsteyen müşterilerimiz için de yerleştirilmesi işlemini de yapmaktayız. Firmamızın deneyimli ekipleri ile taşınma işlemini şu şekilde gerçekleştirmekteyiz.

  • Paketleme ve ambalajlamayı TSE standardında malzeme ile her eşyanın cinsine uygun teknik ile yapmaktayız. Mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını ve montajını firmamız ustaları ile gerçekleştirmekteyiz.
  • Üst katlarda oturan kişilerin eşyalarının konforlu olarak taşınması için asansörlü nakliyat hizmetimizi devreye almaktayız.
  • Nakliyeyi kapalı kasa araçlar ile gerçekleştirmekte ve eşyaların trafikte olduğu zamanlarda iklim şartlarından etkilenmesini önlemekteyiz.
  • Sigortalı nakliyat yaparak eşyalarım zarar görürse ne olacak stresi yaşamanızı önlemekteyiz.

Çankaya evden eve nakliyat hizmetini üstün kalitede vermekte olan firmamız ilçemiz içinde ve tüm Ankara ilçelerine taşınmanız gerektiğinde olduğu gibi yeni bir şehre taşınmanız gerektiğinde de bunun sorunsuz olarak gerçekleşmesini sağlamaktadır. Nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati tam olarak vermekte ve bu şekilde sizin normal hayatınıza ara vermeden taşınabilmenizi sağlamaktayız. Size özel nakliyat çözümlerimiz için online olarak iletişim kurabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir