Depolama

Ankara Eşya Depolama hizmeti Amerika ve Avrupa’da çok uzun yıllardır verilen bir hizmettir. Bu hizmeti ülkemize getiren Çobanoğlu Nakliyat firmamız da geniş ve güvenli depoları ile hizmet vermektedir. Merkezi bir konumda olan depolarımızda eşyalar güvenli olarak beklemekte ve bir süre için kullanmayacak olduğunuzda bu nedenle elinizden çıkartmak zorunda kalmanıza da gerek kalmamaktadır. Depolarımıza koyduğunuz gibi yeni hali ile de teslim alacağınız günü beklemektedir.

Bu hizmetimiz ile evini acil olarak boşaltması gereken ama yeni evi ise henüz hazır olmayan kişiler gibi ofislerini mevsimlik olarak kullanan kişilerde yararlanmaktadır. Sizde bir süre için yurt dışında yaşayacaksanız ya da farklı bir neden ile eşyalarınızı bir süre için kullanmayacak olmanız halinde firmamızın bu hizmetinden yararlanabilirsiniz. Eşyaların depolarımıza getirilmesinde sizlerin yanınızda yer almakta ve bunun için ayrıca bir hizmet almanıza da gerek bırakmamaktayız. Firmamızın deneyimli ve geniş ekiplerimiz yeni model araçlarımız ile adresinize gelmekte eşyaların paketleme ve ambalajlamasını yaparak araçlara yüklemektedir. Depolarımıza getirilen eşyalarda özel teknikler ile kendilerine ayrılan bölüme istiflenmektedir.

Ankara Eşya Depolama Ücretleri

Ankara Eşya Depolama hizmetimiz ile eşyalarınızı depolarımıza koymak istemeniz halinde bunun uygun fiyatlar ile olmasını sağlamakta ve bu şekilde bütçelerinizin zorlanmasını önlemekteyiz. Depolarımıza koyacağınız eşyaların miktarı ve ne kadar süre kalacağı gibi noktalar önem taşımaktadır. Bu gibi bilgileri aldıktan sonra da size özel çözümler sunulmaktadır. Ankara merkezli olan firmamız kendi ilimizde olduğu gibi çevre illerde yaşayan kişilerin de bu yönde ki ihtiyacının karşılanmasını sağlamaktadır. Depolarımızda eşyaların güvende olarak kalması amacıyla da şu önlemleri almaktayız.

  • Geniş depolarımıza eşyalarınızı kendilerine ayrılan bölüme yerleştirmekte ve üzerini de naylon ile kaplamaktayız.
  • Havalandırma sistemi olan depolarımızda küf ve nem olmasına izin vermemekteyiz.
  • Temizlik personelimiz ile depoları düzenli olarak temizleyerek toz oluşması ile eşyaların bundan etkilenmesini önlemekteyiz.
  • Böcek ve haşerata karşı depolarımızı düzenli olarak ilaçlamaktayız.

Ankara Eşya Depolama hizmetimizi alan bütün müşterilerimize sigorta desteği vermekte ve olabilecek doğal afetler karşısında sizin ve firmamızın sıkıntı yaşamasını önlemekteyiz. Eşyaları almak istediğinizde bunu birkaç gün önceden haber vermeniz ile de gerekli hazırlığı yaparak istediğiniz adrese teslim etmekteyiz.