Eşya Paketleme

Paketleme ve ambalajlama ev ve ofislerin taşınması sırasında eşyaların zarar görmemesi için alınan önlemler arasında yer almaktadır. Çobanoğlu Nakliyat olarak bu hizmeti bütün müşterilerimize vermekte ve amacımız olan müşteri memnuniyetinin oluşması için eşyaları üst düzey koruma altına almaktayız. Bu işlemin sıfır hata ile yapılmasını sağlamak amacıyla ekiplerimizi oluştururken işini severek yapan kişileri tercih etmekte ve bu kişilere gerekli işbaşı eğitimlerini vermekteyiz. Düzenli olarak yaptığımız testlerde ise başarılı olmayan kişilerin ekiplerimizde yer almasına izin vermemekteyiz.

Ev veya ofisin taşınması sırasında eşyaların zarar görmemesi önceliğimizdir ve bunun için koruma altında olmasını sağlamaktayız. Ev eşyalarının farklı cinsleri olduğunu bilmekte ve bunlara uygun teknik kullanmaktayız. Taşınmanın en sıkıntı verici bölümü eşyaların toplanması ve yerleştirilmesidir. Verdiğimiz paketleme ve ambalajlama hizmeti ile bu yorgunluğu üzerinizden almaktayız. Sizler sadece özel eşyalarınızı topladıktan sonra evinize gelen ekiplerimiz mobilyaların ve elektronik eşyaların demontajını yapmanın ardından da eşyaların toplanması işlemini yapmaktadırlar.

Paketleme ve Ambalajlama Fiyatları

Paketleme ve ambalajlama yapan ekiplerimiz bunun için TSE standardında ve her eşyanın cinsine uygun olan kaliteli malzeme kullanmaktadırlar. Kırılma ihtimali yüksek olan eşyalar için ise içleri köpüklü kutular kullanmaktayız. Her nakliyenin maliyetinin farklı olduğunu edindiğimiz deneyim ile bilmekte ve bunun için de asla telefonda fiyat vermemekteyiz. Sizden alacağımız randevu ile yapacağımız ziyaret ile maliyeti belirlemekte ve bununda bütçenize uygun olmasını sağlamaktayız. Eşyaların güvende olması için paketleme işlemini kendi ekiplerimiz ile yapmakta ve bunun için ilave ücretler almamaktayız.

Paketleme ve ambalajlama nakliyat sırasında eşyaların güvenliği için önemli bir nokta olmakla birlikte yeterli değildir ayrıca Ankara asansörlü nakliyat ve kapalı kasa araç kullanımı da nakliyatın sorunsuz olarak tamamlanması için şarttır. Firmamızda Ankara merkezli olarak kendi ilimizde ve çevre illerde yaşayan kişiler için bütün koruma önlemlerinin alındığı bir nakliyat süreci sunmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası taşınmalarınızda yüzde yüz garantili olarak hizmet vermekteyiz. Bu şekilde de taşınmanız gerektiğinde bunun sizlere sıkıntı ve endişe vermesini önlemekteyiz. Detaylı bilgi için online bilgi alabilirsiniz.