Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden eve nakliyat hizmeti günümüzde firmamız tarafından profesyonel olarak verilmekte ve bu şekilde ev taşımanın sizler için sorun olan bir süreç olmasını önlenmektedir. Çobanoğlu Nakliyat firmamız sektörün köklü bir firmasıyız ve uzun yıllardır edindiğimiz tecrübe ile eşyaların üst düzey koruma altında taşınması için gerekli tüm önlemleri almaktayız. Avrupa’da kullanılan modern nakliyat yöntemlerini kullanan firmamız ile evinizi kısa sürede taşımanız ve yeni evinizde normal hayatınıza kısa sürede devam edebilmenizi sağlamaktayız.

Ankara merkezli olan firmamız ilimizin bütün ilçelerine ve ülkemizin her noktasına sizler için hizmet götürmekteyiz. Eşyaların zarar görmeden taşınması firmamızın birinci önceliği olmakta, paketleme ve ambalajlamayı TSE standardından kaliteli malzeme kullanmaktayız. Bütün personelimizi düzenli eğitimlerden geçirmekte ve bu şekilde işlerini hatasız olarak yapmalarını sağlamaktayız. Yüzde yüz memnun olacağınız bir taşınma deneyimini bizi tercih etmeniz halinde sağlamaktayız.

Ankara Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ankara Evden eve nakliyat hizmetini almak istemeniz halinde en güvenilir firmayı seçmek istemeniz normaldir ve bizler de bunun için müşterilerimizin özel olduğunu hissettirmekte verdiğimiz bütün sözlerde durmaktayız. Nakliyatı planlı olarak gerçekleştirmekte bu sayede sizin de taşınmanın ne zaman başlayacağı ve biteceğini bilmenizi sağlamaktayız. Yetkili arkadaşlarımızın denetimi ile nakliyeyi gerçekleştirmekte ve sizin eşyaların başında beklemenize gerek bırakmamaktayız. Evinizin taşınmasında eşyaların güvenliği için şu detaylara yer vermekteyiz.

  • Her eşyanın cinsine uygun olan kaliteli malzeme kullanarak paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Mobilyalar ile elektronik eşyaların sökülmesi yeni evinizde montajının yapılması işlemini firmamız ustaları ile gerçekleştirmekteyiz.
  • Asansörlü nakliyat yapıyor olmamız ile eşyalar için konforlu bir nakliyat süreci oluşturmaktayız.
  • Yeni model kapalı kasa araçlarımız ile taşınmayı gerçekleştirmekte ve bu şekilde eşyaların merdivenlerden taşınması sırasında zarar görme riskini ortadan kaldırmaktayız.

Ankara Evden eve nakliyat sırasında eşyaların güvenliğini sağlamak adına bütün önlemleri almaktayız. Bunun yanında eşyaların trafiğe çıktığı sırada olabilecek kazaları göz önüne alarak sigortalı nakliyat hizmeti yapmaktayız. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını sağlamaktayız. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sunduğumuz hizmetimiz hakkında detaylı bilgileri müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.