Hakkımızda

Dünyanın en büyük ülkelerinden biri olan Türkiye’mizde gelişmeye devam eden sektörlerden en önemlisi nakliyat sektörüdür. Bu sektörde bulunan üstün kalitede hizmet veren firma eksikliğini ortadan kaldırmak amacıyla dinamik bir ekip ile hizmet vermeye başladığımız günden bu yana da firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti oluşturmaktadır. Çobanoğlu Nakliyat olarak bu özelliğimiz ile de müşteri portföyümüz genişlemeye devam etmektedir. Hakkımızda belirtilmesi gereken en önemli noktalardan birisi nakliyat sektörünün her alanında ihtiyaç duyacağınız üstün kalitede hizmeti almanızı sağlamaktayız.

Bireysel nakliyat ihtiyaçlarınız gibi kurumsal olan nakliyat ihtiyaçlarınız için de alanında uzman ekipler ile hizmet vermekteyiz. Ekiplerimizi genişletirken aynı zamanda yeni iş olanakları sunmakta ve ekiplerimize kattığımız bu kişilerin gerekli eğitimleri almasını sağlayarak her zaman çalışabilecekleri kurumsal bir firmada görev almalarını sağlamaktayız. Müşterilerimizin eşyalarının güvenli firmamız için en önemli nokta olmasının yanında çalışanlarımızın güvenliği de önemlidir ve bunun için bütün iş güvenliği önlemlerini almaktayız. Hakkımızda belirtmemiz gereken önemli noktalardan birisi ise özveri ile 7/24 çalışıyor olduğumuz ve üstlendiğimiz nakliyat hizmetlerini bir gecikme olmasına izin vermeden tam zamanında tamamlıyor olduğumuzdur.

Hizmetlerimiz

Yüzölçümü oldukça büyük olan ülkemizde nakliyat hizmetine karşı oluşan ihtiyacın gün geçtikçe arttığı görülmektedir. Her alanda olduğu gibi nakliyat sektöründe de çeşitli alanlarda uzmanlaşma önem taşımaktadır. Firmamız geniş ve deneyimli ekipleri ile nakliyat sektörünün her alanında sizlere hizmet vermekte ve sorun yaşamadan eşya, ürün ve mallarınızın taşınmasını sağlamaktadır. Ankara merkezli olan firmamız kendi ilimizde olduğu gibi geniş ekipleri ile çevre illerde yaşayan kişilere de üstün kalitede hizmet vermektedir. Hakkımızda bilmeniz gereken önemli noktalar arasında fiyatlarımızın da bütçenize uygun olmasına önem verdiğimizdir. Telefonda fiyat vermeyen ve fiyat teklifi için yapacağı ziyaret için ücret istemeyen bir firma olmamız ile üst düzey müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Her müşterimiz için özel nakliyat çözümleri üretiyor olmamıza rağmen hizmetlerimizi genel olarak şu başlıklar altında sıralamak mümkün olmaktadır.

  • Evden eve nakliyat
  • Ofis taşımacılığı
  • Parça eşya taşımacılığı
  • Şehir içi nakliyat
  • Şehirlerarası nakliyat
  • Depolama
  • Asansörlü nakliyat
  • Sigortalı nakliyat
  • Paketleme ve ambalajlama