Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören Evden Eve Nakliyat

Keçiören evden eve nakliyat hizmetini profesyonel ekipleri ile üstün kalitede vermekte olan firmamız evinizi sorun yaşamadan taşıyabilmenizi sağlamaktadır. Dinamik ekiplerimizin kullandığı modern nakliyat yöntemleri ile eşyalarınız üst düzey koruma altında olmaktadır. Çobanoğlu Nakliyat firmamızın bütün çalışanları eşyalarınızı kendi eşyaları gibi görmekte ve zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadırlar. Evinizi taşımanız gerektiğinde bunu yorulmadan ve stres olmadan yapabilmenizi deneyimli ekiplerimiz ile bütün ayrıntıları düşünerek sağlamaktayız.

Eşyalarınızın toplanması ve isteğinize bağlı olarak yerleştirilmesi işlemini firmamız geniş ekipleri ile yapmakta ve yeni evinizde normal hayatınıza kısa zamanda başlamanızı sağlamaktadır. Ev taşımanın en yorucu işlemi olan eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi işlemi de deneyimli ekiplerimiz ile gerçekleştirilmektedir. Keçiören içinde ve Ankara’in diğer ilçelerine taşınmanız gerektiğinde olduğu gibi ülkemizin bütün il ve ilçelerine taşınmanız sırasında da profesyonel ekiplerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Keçiören Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Keçiören evden eve nakliyat hizmetini verme noktasında sizlerin bütçenize uygun fiyatlar bulabilmeniz için belli bir fiyat listesi ile hizmet vermemekteyiz. Evinizin taşınması için firmamızı tercih etmeniz halinde fiyat teklifimizi telefonda değil ilave ücret alamadan evinize yapacağımız ziyaret ile eşyaları yerinde görerek vermekteyiz. Bu şekilde bütçenize uygun fiyat bulmanızı sağlanmanın yanında ayrıca eşyaları yerinde görerek taşınma planını da oluşturmaktayız. Uygun olduğunuz günü öğrenmenin ardından da planımızı şu şekilde gerçekleştirmekteyiz.

  • Taşınma günü belirlenen saatte yeterli sayıda personel ile gelmekteyiz personelin başında olan yetkili arkadaşımızın koordinasyonu ile taşınma işlemini gerçekleştirmeye başlamaktayız.
  • Eşyaların toplanması işlemini deneyimli ekiplerimiz ile gerçekleştirmekte paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Kırılma ihtimali yüksek eşyaları içleri köpüklü kutulara yerleştirmekteyiz.
  • Çok katlı binalarda yaşayan kişilerin eşyalarının güvenle taşınması için asansörlü nakliyat yapmaktayız.

Keçiören evden eve nakliyat hizmetini sigortalı olarak vermekte olan firmamız eşyaların gerçek değerinden sigorta olması için ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Güvenilir olmanın önemini bilmekte ve bunun için sizlere verdiğimiz sözlerde durmaktayız. Nakliyatın başlayacağı ve biteceği saati belirterek boşa zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi online olarak müşteri temsilcisi arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir