Ofis Taşımacılığı

Ankara Ofis taşımacılığı hizmetini sektörün e güvenilir firması olarak vermekte ve işlerinizin aksamasına gerek olmadan ofis eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktayız. Profesyonel kadromuz ile uzun yıllardır hizmet vermekte olan Çobanoğlu Nakliyat firmamızı tercih etmeniz halinde yetkili arkadaşlarımızın koordinasyonu ile bu işlemi gerçekleştirmekte ve yüzde yüz memnun olacağınız bir hizmet almanızı sağlamaktayız. Ofis eşyalarının kıymetli olduğunu bilmekte ve işini sıfır hata ile yapan kişilerden ekiplerimizi oluşturmaktayız. Verdiğimiz üstün kalitede hizmet ile müşteri portföyümüzü büyütmeye devam etmekte ve firmamızda aynı şekilde büyümeye devam etmekteyiz.

Modern nakliyat yöntemlerini kullanmanın yanında ayrıca araç filomuzu da düzenli olarak yenilemekte ve sahip olduğumuz asansör sistemlerini de yenilemekteyiz. Bu şekilde de eşyaların maksimum koruma altında taşınmasını sağlamaktayız. Ofislerde işlerin aksamaması için 7/24 hizmet vermekte ve sizin en uygun olduğunuz zaman için taşınma planı yapmaktayız. Bu yaptığımız planı işinde uzman ekipler başlarında yetkili personelimiz ile eksiksiz olarak uygulamaktayız.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Ankara Ofis taşımacılığı hizmetini almak istediğinizde firmamız bunun için üstün kalitede hizmeti uygun fiyatlar ile birleştirmektedir. Bu sayede de ofisinizi taşımanız gerektiğinde bunun bütçenizi zorlayacak maliyetler ile olmasını önlemekteyiz. Ankara merkezli firmamız ilçemizde ve çevre illerde ofisini taşıması gereken kişiler için hizmetini geniş ekipleri ile vermektedir. Ofis eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için şu şekilde hizmet vermekteyiz.

  • Ofis eşyalarının paketleme ve ambalajlamasını özel teknikler ile yapmaktayız. Her eşyayı kendi cinsine uygun olarak koruma altına almaktayız. Her masanın eşyasını ayrı kutulara koymakta ve bu sayede yerleşme sırasında sıkıntı yaşanmasını önlemekteyiz
  • Portatif asansör sistemlerimiz ile üst katlarda olan eşyaların zarar görmeden taşınmasını sağlamaktayız.
  • Kapalı kasa araçlarımızın içlerini de süngerle kaplamakta bu şekilde eşyaların trafikte olduğu süre içinde zarar görmesini önlemekteyiz.

Ankara Ofis taşımacılığı sırasında eşyaların zarar görmesi ile ilgili bir endişe yaşamamanız için üst düzey önlemler almaktayız. Bu önlemlerin arasında sigorta da bulunmakta ve eşyaların gerçek değerinden sigortalanmasını ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile sağlamaktayız. Ankara içinde olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de üstün kalitede hizmet almanızı sağlamaktayız.