Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara Parça eşya taşımacılığı Çobanoğlu Nakliyat firmamız tarafından üstün kalitede verilmekte ve bu sayede de bir miktar ağır ev veya ofis eşyanızı farklı bir adrese göndermek istediğinizde bunun için size özel çözüm bulmanızı sağlamaktayız. Evinizi taşımanız gerektiğinde bunun içinde uygun fiyatlı çözümler aradığınızda firmamız geniş araçları ile yanınızda yer almaktadır. Bu hizmetimizde aynı yönde taşınacak olan eşyalar tek bir araca yüklenmekte ve bu şekilde maliyet oldukça düşürülmektedir. Bir miktar ağır eşyanızı farklı bir adrese göndermek istediğinizde aklınıza ilk gelen çözüm kargo şirketleri olabilmektedir.

Oysa kargo şirketleri eşyaların taşınması için yüksek maliyetler belirlerken ayrıca taşıma sırasında gerekli özen gösterilmediği için zarar görmektedirler. Firmamız ise bu hizmeti uzun yıllardır veriyor olmanın deneyimi ile eşyaları uygun maliyet ile taşımanın yanında ayrıca zarar görmeden taşınmasını bütün önlemleri alarak sağlamaktadır. Nakliyat hizmetinde zamanın önemli olduğunu bilmekte ve bunun için de geniş ekipler, yeni model araçlar ile hizmet vererek işimizi tam söz verdiğimiz süre içinde tamamlamaktayız.

Ankara Parça Eşya Taşımacılığı

Ankara Parça eşya taşımacılığı hizmetini Ankara merkezli firmamız ülkemizin her il ve ilçesine eşya göndermek istediğinizde alabilmenizi sağlamaktadır. Yazlığınıza, öğrenci çocuğunuzun evine ya da farklı bir neden ile bir miktar ağır eşyalar olduğunda firmamız ile iletişime geçmeniz halinde bunun için size özel çözümler sunmaktayız. Eşyanızın miktarına ve nakliyesinin yapılacağı adres bilgisi alınarak maliyet belirlenmektedir. Bunun ardından fiyat teklifi sunulmakta onayınızın ardından da eşyaların adresinizden alınacağı saat bildirilmektedir. Belirttiğimiz saatte adresinize gelmekte eşyaların taşınma sırasında hasar görmemesi için paketleme ve ambalajlama yapmaktayız. Bunun ardından da gerekiyor olması halinde asansör sistemlerimizi kullanarak araçlarımıza yüklemekteyiz.

Ankara Parça eşya taşımacılığı hizmetini ülkemizin her il ve ilçesine götürmekte ve eşyaların yeni adresine teslim edileceği saati yaklaşık olarak bildirmekte ve bu şekilde teslim alacak kişilerin beklemekle zaman kaybı yaşamasını önlemekteyiz. Köklü bir nakliyat firması olarak bu hizmetimizde sigortayı ihmal etmemekteyiz. Sizde bir miktar eşyanızı farklı bir adrese göndermek istediğinizde bunun için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.