Şehiriçi Nakliyat

Ankara Şehir içi nakliyat sektörde en çok talep gören hizmetler arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise insanların çeşitli nedenler ile ev ve ofislerini zaman zaman farklı nedenler ile taşımalarının gerekiyor olmasıdır. Çobanoğlu Nakliyat firmamız da sektörün en güvenilir firması olarak bu hizmeti üstün kalitede almanızı sağlamaktayız. Firmamızın verdiği üstün kalitede hizmete gelen talepler artmaya devam etmekte ve firmamızda bu talepleri karşılamak adına büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. 7/24 Çalışmakta ve bu şekilde uygun olduğunuz zaman içinde taşınabilmenizi sağlamaktayız.

Profesyonel ekiplerimiz özveri ile çalışmakta ve müşteri memnuniyetini yüksek kardan önde tutarak bunun için de bütçenize özel çözümler bulmanızı sağlamaktayız. Nakliyat öncesi ücret almadan adresinizi ziyaret etmekte ve bu şekilde eşyaları görerek yeni adres hakkında bilgiler alarak bu bilgiler ışığında maliyeti belirlemekteyiz. Bu şekilde taşınma öncesinde maliyetini bilmenizi sağlamaktayız. Taşınmak için uygun olduğunuz günü öğrenmekte ve bu gün için taşınma planını oluşturmaktayız.

Garantili Nakliyat Hizmeti Vermekteyiz

Ankara Şehir içi nakliyat hizmetini firmamız yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili vermekte ve bu şekilde stres yaşamadan taşınabilmeniz sağlanmaktadır. Ekiplerimizi oluşturma sırasında işini severek yapan kişileri tercih etmekte ve verdiğimiz eğitimler ile de işlerini sıfır hata ile yapmalarını sağlamaktayız. Taşınma sırasında zaman kaybı yaşamanızı ve yorulmanızı önlemek adına eşyaların toplanması ve yerleştirilmesinde de hizmet vermekteyiz. Kaliteli malzeme ile paketleme ve ambalajlama yapmakta eşyalar için maksimum koruma sağlamaktayız. Mobilyalar ile elektronik eşyaların sökülmesi yeni adrese taşınmasının ardından kurulması işlemini de yapmakta bunlar için farklı kişiler ile çalışmanıza gerek bırakmamaktayız.

Ankara Şehir içi nakliyat hizmetimiz ile Ankara ilimizde yaşayan kişilerin bütün ilçeler arasında sıkıntı yaşamadan taşınabilmesini sağlamaktayız. Kentsel dönüşümün hızla devam ettiği ilimizde yüksek binalarda yaşayan kişilerin taşınma sırasında eşyalarının zarar görmesini önlemek için modern asansör sistemleri kullanmaktayız. Sigortayı bütün müşterilerimize ücretsiz olarak sunmakta ve bu şekilde endişe etmeden taşınabilmelerini sağlamaktayız. Yetkili arkadaşlarımızın denetiminde taşınmayı gerçekleştirmekte ve bu sayede bir aksilik yaşanmasını önlerken sizin de zaman kaybı yaşamanızı önlemekteyiz.