Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Şehirlerarası nakliyat hizmetimiz ile evinizi veya ofisinizi yeni bir şehre taşımanız gerektiğinde bunu sorunsuz olarak gerçekleştirmenizi sağlamaktayız. Çobanoğlu Nakliyat olarak teknolojiyi yakından takip etmekte dinamik ekiplerimiz ile eşyalarınız için maksimum koruma önlemleri almaktayız. Uzun yolda eşyaların zarar görmemesi için yeni model araçlar ile nakliyeyi gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel sürücülerimiz ile en kısa sürede yeni adresinize eşyaların ulaşmasını sağlamaktayız. Sektörün en köklü firması olmamız sayesinde işimizi sıfır hata ile yapmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Ankara merkezli olan firmamız kendi şehrimizde olduğu gibi ayrıca buradan bütün Türkiye’ye taşınmanız gerektiğinde bunun için üstün kalitede hizmet almanızı sağlamaktayız. Geniş ekiplerimiz ile işimizi kısa sürede tamamlamakta ve bu şekilde taşınmanın getirdiği stresin uzun sürmesini önlemekteyiz. Taşınmayı yetkili arkadaşımız ile koordine etmekte ve bu sayede sizin taşınma sırasında diğer işleriniz ile ilgilenebilmenizi sağlamaktayız. Eşyaların toplanması ve yerleştirilmesi için eğitimli ve işini en iyi şekilde yapan ekipler ile hizmet vermekteyiz.

Ankara Şehirlerarası Nakliyat

Ankara Şehirlerarası nakliyat sırasında eşyaların uzun yola çıkacağı bilinmekte ve bunun için de TSE standardında kaliteli ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Ev eşyalarının farklı cinsleri olması ile de bunları uygun teknikler ile koruma altına almaktayız. Kırılma ihtimali olan eşyalar için içleri köpüklü kutular kullanmaktayız. Paketleme ve ambalajlama yaptığımız eşyaların üst katlarda olması halinde sahip olduğumuz portatif yük asansörlerimizi kullanarak evinizden alınarak araçlara yüklenmesi sırasında güvende olmasını sağlamaktayız. Yeni adresinde üst katlarda olması halinde asansör sistemlerimizi kullanmaya devam etmekte ve nakliyesini üstlendiğimiz eşyalarınızı teslim aldığımız gibi yeni halleri ile teslim etmekteyiz.

Ankara Şehirlerarası nakliyat sırasında eşyalar uzun yola çıkmakta ve bu sırada bizler bütün önlemleri alıyor olmamıza rağmen olabilecek kazaları bilmekteyiz. Bu kazalara karşı da sigorta yapmaktayız. Ücret almadan evinize yaptığımız ziyaret sırasında eşyaların gerçek değerinden sigorta yapılmasını sağlamanın yanında bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet alabilmenizi sağlamaktayız. Bu şekilde üst düzey müşteri memnuniyeti oluşturmakta ve taşınmanın sizler için sorun olmamasını sağlamaktayız. Size özel nakliye çözümlerimizi öğrenmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.