Sigortalı Nakliyat

Ankara Sigortalı Nakliyat yapıyor olmamız ile Çobanoğlu Nakliyat firmamızı tercih eden kişiler için eşyalarım zarar görürse ne olacak endişesi yaşamadan taşınabilme olanağı sunmaktayız. Sigortanın önemini bilmekte ve bunun için de üstlendiğimiz her nakliyat hizmetinde asla ihmal etmeden yapmaktayız. Pek çok nakliyat firması sigorta yaptığını söylemesine rağmen yapmamakta ve bir kaza olması halinde ise bundan dolayı önemli sıkıntılar yaşanmaktadır. Uzun yıllardır sektörde olan firmamız ise müşterilerinin sorun yaşamasına izin vermemek için sigortayı ihmal etmemektedir.

Sigorta yapılması nakliyat sırasında önemli olmakla birlikte firmamızın amacı eşyaların zarar görmeden taşınmasıdır. Bu amaçla da üst düzey koruma önlemleri alınmaktadır alınan önlemlerini arasında eşyaların paketleme ve ambalajlamasının kaliteli malzeme ile yapılması ve kırılma ihtimali olan eşyaların ise içleri köpüklü kutulara yerleştirilmesi yer almaktadır. İşinde uzman ekiplerimizin yaptığı bu işlem ile eşyaların taşınma sırasında zarar görmesi önlenmektedir.

Ankara Sigortalı Nakliyat

Ankara Sigortalı Nakliyat hizmeti alarak içleri rahat bir şekilde evini veya ofisini taşımak isteyen kişiler bunun için firmamızı tercih etmeleri halinde ilave ücretler ödemelerine gerek yoktur. Firmamız bu hizmeti bütün müşterilerine ilave ücret almadan sunmaktadır. Maliyeti belirlemek ve size özel fiyat teklifimizi sunmak için evinize ücret almadan bir ziyaret gerçekleştirmekteyiz. Bu ziyaret sırasında ayrıca eşyaların gerçek değerinin belirlenmesi için de ücretsiz ekspertiz yapmaktayız. Yapılan ekspertiz ile sigortayı taşınma günü ekiplerimiz evinize girdiği anda başlatmakta ve bütün nakliyat süreci boyunca devam ettirmekteyiz. Eşyalar yeni adresinize taşındıktan ve yerleştirilerek işimizi tamamlamanın ardından evinizden ayrılana kadar da devam etmektedir.

Ankara Sigortalı Nakliyat hizmeti veriyor olmamız ile Ankara merkezli firmamıza kendi ilimizden olduğu gibi çevre illerden de çok fazla talep gelmektedir. Bizlerde bu talepleri tam zamanında karşılayabilmek için büyümeye devam etmekteyiz. İşini severek yapan kişiler ile ekiplerimizi genişletmekte ve araç filomuzu da yenilemeye ve büyütmeye devam etmekteyiz. Şehir içinde olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmetini de sigortalı olarak vermekte uzun yola çıkan eşyalar için trafikte olabilecek kazalara karşı önlem almaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgiyi online alabilirsiniz.